Подякувати живим та вшанувати пам'ять загиблих: в Мукачеві відбувся меморіальний мітинг присвячений Дню захисників і захисниць України
Міська рада, опубліковано 15 жовтня 2021 року о 10:44

Мітинг пам’яті відбувся в меморіальному парку міста Мукачева, що на вулиці Олександра Духновича. Місцеві жителі, військовослужбовці, рідні загиблих героїв, духовенство та керівництво міста зібралися аби віддати шану усім захисникам та захисницям, подякувати кожному, хто захищав і зараз захищає нашу країну, її свободу та незалежність. Гімн України виконав Мукачівський єпархіальний хор імені Федора Небесного, опісля чого до присутніх звернувся  Мукачівський міський голова Андрій Балога.

Андрій Балога - Мукачівський міський голова:«Ми зібралися тут, аби висловити слова щирої вдячності усім тим, хто зі зброєю в руках захищав та продовжує захищати рідну землю.Просимо Пресвяту Богородицю захистити українських воїнів своїм омофором».  Він висловив щирі співчуття батькам, дружинам та дітям полеглих героїв, які віддали своє життя за майбутнє держави. Участь у меморіальному мітингу також взяли тимчасово виконуючий обов`язки командира військової частини А1556, полковник - Денис Чаюк та заступник начальника 27 прикордонного загону з персоналу, підполковник Роман Павловський. Світлу пам'ять загиблих в боях за Україну військовослужбовців вшанували хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам’ятника героям. Матір полеглого за Україну Михайла Покидченка - Віра Сайлик,  дружина полеглого за Україну Олексія Гуртова - Ліліана  Гуртова,  бойовий побратим Юрій Качур та керівник громадської організації «Сім`ї Героїв Закарпаття» Олена Бабич поклали квіти до могил полеглих Героїв на Алеї Слави. В пам'ять про усіх захисників і захисниць України в Мукачеві відкрили «Музей бойової слави».