Понад 10,5 млн. виділять на галузь спорту в Мукачеві
Міська рада, опубліковано 23 грудня 2020 року о 14:05

На фінансування галузі  фізична культура і спорт в бюджеті на 2021 рік передбачено 9  млн. 490,4 тис. грн.

На утримання СОК ДЮСШ планується спланувати  9,1  млн. На проведення навчально-тренувальних зборів і змагань з олімпійських та не олімпійських видів спорту плануються видатки у сумі 912 тис. грн.

Для виконання програми розвитку фізичної культури передбачено  видатки у сумі 390  тис. грн. За її рахунок будуть придбано кубки, медалі, грамоти, нагородна атрибутика, спортивний інвентар, сувенірна продукція, а також  відзначення кращих тренерів та спортсменів міста щомісячними стипендіями в розмірі 1500 грн.