Понад 20 тисяч містян вже користуються «Картка мукачівця»
Міська рада, опубліковано 08 жовтня 2020 року о 16:45

З нового року вона  доступна і для мешканців шести сіл ОТГ. Багатофункціональну електронну пластикову «Карткою мукачівця» влада міста впровадили чотири роки тому. Насамперед вона в нагоді для проїзду пільговикам в «зелених» маршрутках комунального підприємства «Громадський транспорт Мукачева». Завдяки картці пільговики їздять в комунальному транспорті безкоштовно. Інші – мають можливість поповнювати картку в безконтактно оплачувати поїздки. Також власники картки отримують знижки в розмірі 50% на відвідування замку «Паланок», 20% на відвідування Мукачівського драматичного театру та 3% придбання ліків в «Соціальній аптеці».

Пенсіонери можуть сплачувати комунальні послуги «Карткою мукачівця» без комісій.