Понад 200 містян щодня: ЦНАП Мукачева щодня надає майже три сотні послуг
Міська рада, опубліковано 09 жовтня 2020 року о 08:54

За останні 5 років в Центрі всього надано 223242 адміністративних послуги. Їх кількість зросла з 12 тис. у 2015 до 65 тис. у 2019 році. В жовтні  минулого року в ЦНАПі міста можна оформити ID-паспорти та  закордонний . Останні видано вже півтори тисячі містянам. Найближчим часом молоді батьки Мукачівської об’єднаної громади матимуть змогу отримати комплексну адміністративну  послугу «єМалятко» у Центрі. Зокрема батьки за один візит у ЦНАП зможуть провести державну реєстрацію народження; визначення походження дитини; реєстрація місця проживання; призначення допомоги при народженні дитини; призначення допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях; реєстрація у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків; визначення належності новонародженої дитини до громадянства України; внесення інформації про новонароджену дитину до Єдиного державного демографічного реєстру з присвоєнням унікального номера запису в ньому. Крім надання адміністративних послуг, адміністратори Центру здійснюють консультації. Консультації надаються не лише при особистому звернені громадян, а й за допомогою телефону та електронної пошти Центру. Адміністратор Центру, за допомогою телефонного зв’язку повідомляє суб’єкта звернення про прийняття рішення.  Вся робота в Центрі спрямована на якісне обслуговування населення за якомога коротший термін без порушення законодавства.