Понад 300 тис. гривень виділила Мукачівська міська влада на дороговартісне лікування дітей
Міська рада, опубліковано 08 червня 2021 року о 16:22

Рішення про надання матеріальної допомоги чотирьом неповнолітнім жителям Мукачівської громади погодили сьогодні на засіданні виконавчого комітету Мукачівської міськради. Окрім того, як повідомив під час засідання Андрій Балога підходить до завершення реконструкція ДЮСШ. Вхід на територію здійснюватиметься через електронну систему пропуску та буде платним, для учнів дитячо-юнацької спортивної школи - безкоштовним. Загалом облаштують 4 вхідні групи, одна з яких забезпечить доступ для людей з інвалідністю. Окрім того, за направленням сімейного лікаря місцеві жителі пенсійного віку та пільгових категорій зможуть оздоровлюватися в термальному басейні безоплатно. Більш детальніше дивіться  в сюжеті: