Понад 33 мільйони гривень виділять на культуру і мистецтво з бюджету Мукачівської міської ОТГ у 2021 році
Міська рада, опубліковано 15 жовтня 2020 року о 15:38

Гроші спрямують на щомісячні стипендії Мукачівської міської ради у галузі культури для обдарованих і талановитих дітей в розмірі тисячу гривень для 15 учнів, премії міської ради «За ініціативу, творчість і педагогічний пошук у галузі культури та мистецтва» 5 кращим творчим працівникам та педагогам закладів культури в розмірі 5 тисяч гривень. Також, 240 тисяч гривень – на Мукачівську міську премію імені Олександра Духновича, 10 тисяч гривень – на щорічну міську літературну премію імені Юрія Мейгеша. Окрім того, у 2021 році планують видати книгу про Мукачівський замок «Паланок» та провести капітальний ремонт приміщень нижнього двору замку «Паланок». На роботи спрямують 185 тисяч та 500 тисяч гривень відповідно. 18 мільйонів гривень у 2021 році спрямують на оплату праці.