Понад 584 мільйони гривень спрямують на освіту та спорт у Мукачівській ОТГ у 2021 році
Міська рада, опубліковано 15 жовтня 2020 року о 15:33

Гроші будуть спрямовані на оплату праці, забезпечення харчування учнів 1-11 класів та вихованців ДНЗ пільгових категорій, стимулювання обдарованої молоді та педагогічних працівників, оздоровлення і відпочинок дітей. Також забезпечення новорічними подарунки дітей закладів Мукачівської ОТГ, забезпечення миючими засобами, засобами гігієни, господарськими товарами та покращення матеріально-технічної бази. З них 258 мільйонів гривень – освітня субвенція, 499 мільйонів гривень спрямують на оплату праці. На забезпечення харчування учнів 1-11 класів та вихованців ДНЗ пільгових категорій у 2021 році виділять 35 мільйонів 800 тисяч гривень. На стимулювання обдарованої молоді та педагогічних працівників виділять 4 мільйони 400 тисяч гривень: це грошова винагорода випускникам шкіл у розмірі 1000 гривень, винагорода переможцям Всеукраїнських учнівських олімпіад, премія педагогічним працівникам, учні яких набрали 200 балів в розмірі 10 тисяч гривень, премія учням, які стали переможцями Всеукраїнських учнівських олімпіад, щомісячні стипендії кращим учням, тренерам та спортсменам у розмірі 1500 гривень. На оздоровлення та відпочинок дітей виділять 1 мільйон гривень, забезпечення новорічними подарунками дітей закладів освіти Мукачівської міської ОТГ – мільйон 400 тисяч гривень, забезпечення миючими засобами, засобами гігієни, господарськими товарами – мільйон 700 тисяч гривень та 2 мільйони 200 тисяч гривень на розвиток освіти і покращення матеріально-технічної бази.