Понад 800 дітей Мукачівської громади оздоровилось та відпочило влітку цього року
Управління освіти, культури, молоді та спорту, опубліковано 12 жовтня 2021 року о 15:03

Про це на засіданні виконавчого комітету Мукачівської міської ради розповіла начальник управління освіти, культури, молоді та спорту Мукачівської міської ради – Катерина Кришінець-Андялошій.

383 дітей відпочили в позаміському дитячому таборі оздоровлення та відпочинку «Горбок»

Активно до проведення оздоровчої кампанії в 2021 році долучилися старости старостинських округів  Мукачівської міської ТГ.

Зокрема, на території стадіону Лавківського старостинського округу протягом 4 днів з 24.06 по 27.06.2021 релігійною громадою церкви Євангельських християн-баптистів проведено благодійну акцію для дітей с. Лавки. Загалом, відпочило 85 дітей з 12.00 по 18.30 год. з організованим 2-ох разовим харчуванням та проведенням освітньої програми.

Також, на території Ключарківського старостинського округу в урочищі Толока діяв дитячий табір «Кольори Божого спасіння в картині світу» релігійної організації Євангельських християн-бабтистів.

В таборі відпочили також 85 дітей.

Відтак, за кошти місцевого бюджету в ДЗОВ «Горбок» відпочило 57 дітей пільгових категорій; в ДОТ «Білочка» Мукачівського району відпочило (14 днів) 37 дітей пільгових категорій; в с. Гукливе Мукачівського району відпочили 23 дітей, з числа лідерів Мукачівської учнівської ради старшокласників та талановитих і обдарованих учнів.

Окрім того, за кошти державного бюджету в державному підприємстві „Український дитячий центр „Молода гвардія” оздоровилося 15 дітей пільгових категорій, в державному підприємстві „Міжнародний дитячий центр „Артек”  - 13 дітей; з 17.08.2021р. по 06.09.2021р. 7 дітей пільгових категорій оздоровилися (21 день) в гірських таборах «Соколята» та «Артек Прикарпаття» Львівської області.

За кошти обласного бюджету у філії «Арніка» Закарпатського центру туризму, краєзнавства, екскурсій і спорту учнівської молоді відпочило 25 дітей пільгових категорій Мукачівської міської ТГ з 31.05 по 13.06.2021; у філії «Едельвейс» Закарпатського центру туризму, краєзнавства, екскурсій і спорту учнівської молоді – 23 дітей пільгових категорій Мукачівської міської ТГ з 17.07 по 30.07.2021 року

Також, на базі НВК «Еммануїл» м. Мукачева працював пришкільний відпочинковий табір  з 31.05.по 11.06.2021 з шестигодинним робочим днем, де відпочили 30 школярів.

Ще 39 дітей працівників закладів освіти з частковою оплатою (50/50%) міською організацією профспілки працівників освіти (повна вартість путівки становила 8 375 грн.) відпочили в  «Водограй».