Понад мільйон гривень матеріальної допомоги отримають 93 жителі Мукачівської громади
Міська рада, опубліковано 08 лютого 2022 року о 10:26

Допомогу виділяють в рамках Програми додаткового соціально-медичного захисту жителів Мукачівської громади. Рішення про надання матеріальної допомоги ухвалили сьогодні на засіданні виконавчого комітету. Понад мільйон гривень отримають 93 жителі громади, які опинилися у важких життєвих обставинах та потребують дороговартісного лікування. Сьогодні допомогу виділяли здебільшого на лікування катаракти та онкозахворювань. Також, завдяки цій програмі допомогу отримують одинокі пенсіонери, малозабезпечені родини та сім’ї військових.