ПОРЯДОК ДЕННИЙ на засідання ТВК 02 жовтня 2020 року, початок о 14:00год
Міська рада, опубліковано 01 жовтня 2020 року о 16:52

1. Про скасування реєстрації ЧЕКАН Марії Василівни, кандидата в депутати Мукачівської міської ради Мукачівського району Закарпатської області від Закарпатської обласної організації ПП «Рідне Закарпаття» за поданням про відкликання заяви про згоду балотуватися кандидата в депутати Мукачівської міської ради Мукачівського району Закарпатської області від Закарпатської обласної організації ПП «Рідне Закарпаття» на перших та чергових місцевих виборах 25 жовтня 2020 року.
  2. Про затвердження подань членів дільничних виборчих комісій від політичних партій на перших та чергових місцевих виборів 25 жовтня 2020 року.