Постановою центральної виборчої комісії внесено зміни в склад Мукачівської міської територіальної виборчої комісій Мукачівського району
Відділ ведення Державного реєстру виборців, опубліковано 21 вересня 2022 року о 14:22

Центральна виборча комісія своєю Постановою від 26 серпня 2022 року № 97 «Про зміни в складі територіальних виборчих комісій, що здійснюють підготовку та проведення місцевих виборів» достроково припинила повноважень окремих членів Мукачівської міської територіальної виборчої комісій Мукачівського району та для забезпечення належного функціонування останньої призначила на відповідні керівні посади інших членів цих комісій.

Зокрема даною постановою передбачаються наступні зміни:

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Талабішка Ярослав Георгійович 1976 року народження – голова комісії, від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ» (у зв’язку з внесенням подання про заміну члена виборчої комісії суб’єктом, за поданням якого кандидатуру такого члена буде включено до складу виборчої комісії).

Включити до складу цієї комісії та призначити головою комісії:

Бобела Михайло Михайлович 1988 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ».

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Мельник Володимир Анатолійович 1989 року народження – секретар комісії, від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ» (у зв’язку з внесенням подання про заміну члена виборчої комісії суб’єктом, за поданням якого кандидатуру такого члена буде включено до складу виборчої комісії).

Включити до складу цієї комісії:

Бердишева Наталія Вадимівна 1989 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ».

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Савчин Наташа Василівна 1976 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ» (у зв’язку з внесенням подання про заміну члена виборчої комісії суб’єктом, за поданням якого кандидатуру такого члена буде включено до складу виборчої комісії).

Включити до складу цієї комісії:

Сливка Євгена Васильовича 1988 року народження – секретар комісії, від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ».