Постановою центральної виборчої комісії внесено зміни в склад територіальних виборчих комісій
Відділ ведення Державного реєстру виборців, опубліковано 21 вересня 2022 року о 14:32

Центральна виборча комісія своєю Постановою від 30 червня 2022 року № 80 «Про зміни в складі територіальних виборчих комісій, що здійснюють  підготовку та проведення місцевих виборів» достроково припинила повноважень окремих членів Мукачівської міської територіальної виборчої комісій Мукачівського району та для забезпечення належного функціонування останньої призначила на відповідні керівні посади інших членів цих комісій.

Зокрема даною постановою передбачаються наступні зміни:

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Сливка Євгена Васильовича 1988 року народження – секретар комісії, від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ  ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ» (у зв’язку з внесенням подання про заміну члена виборчої комісії суб’єктом, за поданням якого кандидатуру такого члена буде включено до складу виборчої комісії).

Включити до складу цієї комісії та призначити секретарем комісії:

Мельник Володимир Анатолійович 1989 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ  ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ».

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Дубінський Сергій Борисович року 1961 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ  ПАРТІЇ «НОВА ПОЛІТИКА» (у зв’язку з внесенням подання про заміну члена виборчої комісії суб’єктом, за поданням якого кандидатуру такого члена буде включено до складу виборчої комісії).

Включити до складу цієї комісії:

Тарці Єва Ладиславівна 1970 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ  ПАРТІЇ «НОВА ПОЛІТИКА».

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Шпонтак Віолетта Михайлівна року 1996 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ  ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ» (у зв’язку з внесенням подання про заміну члена виборчої комісії суб’єктом, за поданням якого кандидатуру такого члена буде включено до складу виборчої комісії).

Включити до складу цієї комісії:

Савчин Наташа Василівна 1976 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ  ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ».

Також варто зауважити, що раніше Центральна виборча комісія встановила, що на період дії воєнного стану на окремих територіях України, де перебувають збройні сили російської федерації, зупиняється виконання повноважень та діяльність територіальних виборчих комісій і їх членів у зв’язку з наявністю загрози громадській безпеці і порядку, життю і здоров’ю членів таких виборчих комісій, а також загрози організації, підготовки та проведення російською федерацією незаконного референдуму чи виборів.