Постановою Кабміну України від 11 жовтня 2021 р. № 1066 доповнено перелік обмежувальних протиепідемічних заходів, передбачених для "жовтого" рівня епідемічної небезпеки
Управління муніципальної інспекції, опубліковано 27 жовтня 2021 року о 17:17

Як вже раніше зазначалось з 21 жовтня заборонено здійснювати регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним транспортом на автобусних маршрутах, авіаційним та залізничним транспортом у міжобласному сполученні без наявності у всіх пасажирів, крім осіб до 18 років негативного тесту на COVID-19, сертифікату про вакцинацію (або отримання однієї дози дводозної вакцини) в паперовій формі чи з використанням мобільного додатку Порталу Дія.

Інспекторами управління муніципальної інспекції разом з офіцерами громади Мукачівської ОТГ здійснюється комплексна перевірка перевізників за виконанням постанови Кабміну. Разом з перевіркою перевізників, також здійснювалася перевірка в місцях найбільшого скупчення людей: залізничний вокзал, автозаправочні станції, міні-маркети та ін. За результатами перевірки виявлені порушення поліцейськими офіцерами громади винесено постанови. З громадянами проведено роз'яснювальні роботи.

Такі перевірки будуть проводитись і надалі за для зменшення поширення коронавірусної хвороби.