Повідомлення про проведення засідання з дообрання членів до складу Молодіжної ради при Мукачівській міській раді та обговорення звіту про діяльність Молодіжної ради за рік
Управління освіти, культури, молоді та спорту, опубліковано 27 січня 2023 року о 09:08

31 січня 2023 року о 17:00 год. у конференц-залі Палацу культури і мистецтв (вул. Штефана Августина, 19) пройде засідання з дообрання членів до складу Молодіжної ради при Мукачівській міській раді. Також під час засідання члени Молодіжної ради звітуватимуть про свою діяльність за рік.

Зазначимо, що з 15 по 30 грудня тривав прийом заявок від активних молодих людей та інститутів громадянського суспільства для участі у донаборі членів Молодіжної ради. Отримано 8 заявок, усі надані документи відповідають вимогам Положення про Молодіжну раду при Мукачівській міській раді. До вашої уваги представляємо список кандидатів до складу молодіжної ради при Мукачівській міській раді:

• Бойко Ангеліна Іванівна, жителька Мукачівської міської територіальної громади (біографія
  • Вантуш Даріус Яношович, житель Мукачівської міської територіальної громади (біографія)
  • Гузинець Сергій Сергійович, житель Мукачівської міської територіальної громади (біографія)
  • Данилова Євгенія Сергіївна, жителька Мукачівської міської територіальної громади (біографія
  • Ігнатоля Євгенія Георгіївна, Мукачівський ліцей Мукачівської міської ради (біографія)
  • Новаковська Юлія Володимирівна, жителька Мукачівської міської територіальної громади (біографія
  • Радько Антон Ігорович, громадська організація «Заходи» (біографія)
  • Целінко Роберт Іванович, Благодійний фонд «Ціль щасливе дитинство» (біографія)

Звертаємо увагу кандидатів до складу молодіжної ради при Мукачівській міській раді!

Кандидати до складу молодіжної ради при Мукачівській міській раді повинні бути особисто присутні на засіданні та презентувати власну мотивацію діяльності в Молодіжній раді.