Повідомлення про проведення установчих зборів з формування складу Молодіжної ради при Мукачівській міській раді
Управління освіти, культури, молоді та спорту, опубліковано 14 січня 2022 року о 14:27

Керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 18 грудня 2018 року №1198 «Про затвердження типових положень про молодіжні консультативно-дорадчі органи» ініціативною групою з підготовки установчих зборів для формування складу Молодіжної ради при Мукачівській міській раді вирішено провести установчі збори 24 січня 2022 року о 17.00 год. в актовій залі Центру громадськості та національних культур (площа Кирила і Мефодія,30).

Порядок денний установчих зборів:

1. Інформація голови ініціативної групи з формування складу Молодіжної ради при Мукачівській міській раді про проведену групою роботу.
  2. Вибори лічильної комісії установчих зборів.
  3. Вибори голови установчих зборів.
  4. Вибори секретаря установчих зборів.
  5. Вибори членів складу Молодіжної ради.
  6. Затвердження положення про Молодіжну раду при Мукачівській міській раді.

Зазначимо, що для участі в установчих зборах до ініціативної групи з 9 по 25 грудня надходили заяви від інститутів громадянського суспільства.

До вашої уваги представляємо список кандидатів до складу молодіжної ради при Мукачівській міській раді, які братимуть участь в установчих зборах та список представників інститутів громадянського суспільства, яким відмовлено в участі в установчих зборах.

Кандидати до складу молодіжної ради при Мукачівській міській раді, які братимуть участь в установчих зборах:

• Алмашій Тарас Павлович (біографія). Громадська організація «Федерація футболу Мукачівського району»
  • Бабій Вероніка Петрівна (біографія) Мукачівський благодійний фонд «Скеля»
  • Бойко Авеліна Іванівна (біографія) Учнівський парламент Мукачівського ліцею №8
  • Вантуш Даріус Яношович (біографія) Житель Мукачівської міської територіальної громади
  • Віктор Віктор Васильович (біографія) Громадська організація «Ініціативна молодь Мукачева»
  • Гавришко Борис Михайлович (біографія) Житель Мукачівської міської територіальної громади
  • Гитик Катерина Святославівна (біографія) Відокремлений структурний підрозділ «Мукачівський фаховий коледж Національного університету біоресурсів і природокористування України»
  • Гичка Тетяна Іванівна (біографія) Студентська Рада Мукачівського державного університету
  • Гуледза Ігор Іванович (біографія) Відокремлений підрозділ молодіжної організації Пласт – Національної скаутської організації в місті Мукачево в Закарпатській області «Станиця Мукачево».
  • Лукша Анна Володимирівна (біографія) Студентська рада Мукачівського кооперативного фахового коледжу бізнесу
  • Маринець Тетяна Степанівна (біографія) Житель Мукачівської міської територіальної громади
  • Свирида Ангеліна Василівна (біографія) Громадська організація «Німецька молодь Закарпаття»
  • Скиба Дарина Іванівна (біографія) Громадська організація «Всеукраїнський молодіжний рух «Let’s do it, Ukraine»
  • Соліган Ангеліна Тиберіївна (біографія) Громадська організація «Батьківський захист»
  • Ткачук Вікторія Павлівна (біографія) Благодійний фонд «Новий початок»
  • Томишинець Ірина Василівна (біографія) Мукачівський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги
  • Хаща Лілія Іванівна (біографія) Житель Мукачівської міської територіальної громади
  • Ясевич Михайло Ігорович (біографія) Громадська організація «RedLineUkraine»

Представники інститутів громадянського суспільства, яким відмовлено в участі в установчих зборах:

Скальський Ерік Євгенович. Підставою для відмови стала відсутність повного пакета документів, а саме: відповідно до  типового положення про молодіжний консультативно-дорадчий орган місцевого рівня, до заяви від інституту громадянського суспільства (Студентської Ради Мукачівського державного університету) не додано прийняте у порядку, встановленому установчими документами цього інституту громадянського суспільства, рішення (протокол) про делегування для участі в установчих зборах представника (Скальського Е.Є.). Також протягом відведеного терміну (з 6 по 12 січня 2021 року) претендентом не усунено невідповідності поданих документів.

Звертаємо увагу кандидатів до складу молодіжної ради при Мукачівській міській раді!

Згідно з типовим положенням про молодіжний консультативно-дорадчий орган місцевого рівня, склад молодіжної ради формуватиметься на установчих зборах 24.01.2022 року шляхом рейтингового голосування за кандидатів, які особисто присутні на установчих зборах.