Правила дорожнього руху є обов’язковими для виконання для всіх водіїв
Управління муніципальної інспекції, опубліковано 04 листопада 2021 року о 16:26

В ході взаємодії з громадянами, до інспекторів управління муніципальної інспекції надходять скарги про те, що нібито до адміністративної відповідальності притягаються водії за порушення правил дорожнього руху притягаються вибірково. Дана інформація є недостовірною тому, що в ході патрулювання містом за фактом виявлення авто, що припарковане з порушенням правил дорожнього руху, інспектор складає повідомлення про притягнення до відповідальності згідно з законодавством і продовжує патрулювати. За час патрулювання, притягнутий до відповідальності водій може забрати повідомлення та поїхати з місця порушення, а на вільне місце паркується вже інший транспортний засіб. Таким чином інколи виходить, що підряд припарковано декілька авто, але повідомлення на лобовому склі автомобіля стоїть не у всіх. Наші інспектори не можуть стаціонарно бути закріплені виключно за однією ділянкою, а здійснюють чергування по всьому місту.

Окремо хочемо зазначити той факт, що марка автівки, номерний знак чи інші характерні особливості значення при винесенні адміністративних матеріалів не впливають на рішення інспектора. Єдиними критеріями яким керується посадова особа - є правила дорожнього руху.

Просимо громадян з розумінням поставитися до нашої роботи й, у випадку виявлення правопорушень, інформувати нас за телефоном гарячої лінії +380951232930.