Претенденти на здобуття Мукачівської міської премії ім. О. Духновича 2021 року в номінації "Музично-виконавське мистецтво"
Міська рада, опубліковано 19 січня 2021 року о 13:39

Номінація «Музично-виконавське мистецтво»:

Рудольф Білак, заступник директора комунального закладу «Палац культури і мистецтв» Мукачівської міської ради, організатор творчої групи проєкту - Музичний проєкт «ONLINE TIME» (2020 рік)

Музичний проєкт «ONLINE TIME» створений колективом Палацу культури і мистецтв з метою популяризації музичного мистецтва краю в умовах карантину.

Всі концерти транслювалися в Інтернет-мережі на офіційних сторінках Палацу (канал YouTube, соціальні мережі Фейсбук та Інстаграм), тому кожен глядач міг насолоджуватись прекрасним виконанням музичних творів сидячи з сім’єю в теплих домівках.

Проєкт має в своїй доробці вже 15 концертних програм різного плану та жанру, переглянути які можна за посиланням

В проєкті приймали участь:

• Дует «YeS» (скрипка та баян);
  • Сергій Паллаг (гітара та вокал);
  • Мукачівський військовий оркестр;
  • «Verba» (вокал); Струнний квартет під керівництвом Сергій Добоша;
  • Маргачев Олексій (саксофон); Ліана Прицька (скрипка);
  • Гурт «Марина і Компанія»;
  • Гурт «Руснаки»;
  • DJ CRAPPACHINO;
  • Людмила Ковач (вокал);
  • Гурт «Johny Rides»;
  • Концертна програма до Міжнародного дня студента від студентів МДУ;
  • Гурт «Vandor»;

Всі концерти проводились у студії звукозапису Палацу культури і мистецтв, виключенням став концерт гурту «Марина і Компанія», зйомки ефіру якого проводилися у Мукачівському історичному музеї. Одним з ексклюзивних ефірів був ефір до Дня Незалежності України, в якому взяли участь відомі виконавці міста, з якими було записано та відзнято у вигляді відеокліпу композицію «Оберіг».

Проєкт несе в собі не тільки емоційну частину, а й благодійну. Під час ефіру концерту Людмили Ковач була зібрана сума коштів для реабілітації учня ЗОШ №13 міста Мукачева – Татарина Максима.

До творчої групи проєкту увійшли:

• Ярослав Біличко (ідея та підтримка проєкту);
  • Рудольф Білак (організатор творчої групи проєкту);
  • Оксана Беспалько (зв’язок з артистами);
  • Юлія Бежинець (СММ підтримка та реклама проєкту);
  • Владислав Піров (головний звукорежисер);
  • Михайло Ігнаці (світлове оформлення та відеозйомка).

«ONLINE TIME» є наймолодшою ідейною реалізацією Палацу культури і мистецтв. Наразі проєкт щоразу удосконалюється новими ідеями.