Презентація програм для активізації та розвитку малого та середнього бізнесу Мукачівської міської ТГ
Відділ економіки, опубліковано 13 травня 2021 року о 15:17

Запрошуємо суб’єктів підприємницької діяльності Мукачівської міської територіальної громади взяти участь презентації програм та фінансових інструментів для активізації та розвитку малого та середнього бізнесу. Презентація орієнтована на представників різних сфер діяльності (виробництво, торгівля, надання послуг) та різних видів бізнесу, зокрема на готельно-ресторанний бізнес, торгівлю та фермерські господарства.

Презентація відбудеться 19 травня 2020 року (середа) у «Центрі громадськості та національних культур» Мукачівської міської ради за адресою м. Мукачево, площа Кирила і Мефодія, 30. Початок об 11:00.

Звертаємо увагу, що презентацію заплановано провести в обмеженому форматі із виконанням усіх карантинних обмежень.

Маски обов’язково!