Президент підписав Указ про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби

Інформуємо громадян, що 24 лютого 2021 року опубліковано Указ Президента України №71/2021 "Про звільнення в запас військовослужбовців строкової військової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2021 році".

Відповідно до пункту 17 частини першої статті 106 Конституції України та на виконання Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу", звільнити в запас зі Збройних Сил України, Державної спеціальної служби транспорту, інших утворених відповідно до законів України військових формувань військовослужбовців строкової служби які вислужили встановлені строки строкової військової служби.

Призвати на строкову військову службу громадян України чоловічої статі, які відповідають вимогам частини першої статті 15 Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу":

• у квітні – червні 2021 року;
  • у жовтні – грудні 2021 року.

Цей Указ набирає чинності з дня його опублікування.

За більш детальною інформацією просимо звертатися до Мукачівського ОМТЦК та СП за адресою м. Мукачево вул. Духновича, 89