При Мукачівській міській раді вже сформовано склад Молодіжної ради
Міська рада, опубліковано 25 січня 2022 року о 10:37

На черговій сесії міської ради, яка відбудеться вже цього четверга буде розглянуто проєкт рішення  щодо складу молодіжної ради при Мукачівській міській раді та погоджуватимуть Положення.

Вчора відбулися установчі збори з формування складу Молодіжної ради при Мукачівській міській раді (протокол установчих зборів). Обирали шляхом відкритого  голосування.

Склад Молодіжної ради обрано на наступні два роки.

За результатами відкритого голосування до складу ради увійшли:

• Алмашій Тарас Павлович, громадська організація «Федерація футболу Мукачівського району»
  •  Бабій Вероніка Петрівна, Мукачівський благодійний фонд «Скеля»
  •  Бойко Авеліна Іванівна, учнівський парламент Мукачівського ліцею №8
  •  Вантуш Даріус Яношович, житель Мукачівської міської територіальної громади
  •  Віктор Віктор Васильович, громадська організація «Ініціативна молодь Мукачева»
  •  Гавришко Борис Мирославович, лікар, житель Мукачівської міської територіальної громади
  •  Гитик Катерина Святославівна, Відокремлений структурний підрозділ «Мукачівський фаховий коледж Національного університету біоресурсів і природокористування України»
  •  Гичка Тетяна Іванівна, Студентська Рада Мукачівського державного університету
  •  Гуледза Ігор Іванович, відокремлений підрозділ молодіжної організації Пласт – Національної скаутської організації в місті Мукачево в Закарпатській області «Станиця Мукачево».
  •  Лукша Анна Володимирівна, студентська рада Мукачівського кооперативного фахового коледжу бізнесу
  •  Маринець Тетяна Степанівна, жителька Мукачівської міської територіальної громади
  •  Свирида Ангеліна Василівна, громадська організація «Німецька молодь Закарпаття»
  •  Скиба Дарина Іванівна, громадська організація «Всеукраїнський молодіжний рух «Let’s do it, Ukraine»
  •  Соліган Ангеліна Тиберіївна, громадська організація «Батьківський захист»
  •  Ткачук Вікторія Павлівна, благодійний фонд «Новий початок»
  •  Томишинець Ірина Василівна, Мукачівський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги
  •  Хаща Лілія Іванівна, жителька Мукачівської міської територіальної громади
  •  Ясевич Михайло Ігорович, громадська організація «RedLineUkraine».

Вже найближчим часом буде обрано голову ради та її секретаря.