Прийнята програма «Захисту прав дітей»
Служба у справах дітей, опубліковано 30 вересня 2021 року о 14:17

На черговому засіданні сесії Мукачівської міської ради прийнято рішення про затвердження програми «Захисту прав дітей». Програма направлена на:

• захист дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які опинились у складних життєвих обставинах;
  • розвиток на території громади сімейних форм виховання;
  • комплексного розв’язання проблем профілактики дитячої безпритульності, жебрацтва і бездоглядності.
  • Дія програми розрахована на три наступні роки. На виконання її заходів в міському бюджеті передбачені кошти в сумі 1млн. 760 тис. грн., які будуть спрямовані на покращення умов проживання вихованців шести дитячих будинків сімейного типу, розташованих на території міста, та придбання подарунків для дітей, залишених без піклування батьків.