Прийнято зміни до Порядку призначення на посади та звільнення з посад керівників підприємств, що належать до комунальної власності
Секретаріат ради, опубліковано 03 травня 2022 року о 16:31

28 квітня, на засіданні чергової сесії Мукачівської міської ради депутати внесли зміни до рішення «Про Порядок призначення на посади та звільнення з посад керівників підприємств, що належать до комунальної власності Мукачівської міської територіальної громади».

Зміни стосуються пункту 7 цього рішення:

«Встановити, що дане рішення Мукачівської міської ради набирає чинності не пізніше одного місяця після припинення чи скасування воєнного стану в Україні».

На час воєнного стану призначення на посади керівників підприємств, установ та організацій, що належать до комунальної форми власності (крім керівників дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів та інших закладів, що визначені чинним законодавством України), здійснюється міським головою на умовах контракту.

Текст рішення