Прийнято рішення про намір укласти договір з переможцем відкритих торгів на,,закупівлю робіт з «Капітальний ремонт будівлі ДЮСШ по вул. Духновича Олександра, 93 в м. Мукачево»
опубліковано 08 липня 2020 року о 07:30

06 липня 2020 року відбулося засідання тендерного комітету відділу капітального будівництва Мукачівської міської ради на якому було розглянуто найбільш економічно вигідну тендерну пропозицію надану учасником ТзОВ «П.К. Плюс М.», щодо закупівлі робіт з «Капітальний ремонт будівлі ДЮСШ по вул. Духновича Олександра, 93 в м. Мукачево».

В результаті розгляду тендерної пропозиції було встановлено, що тендерна пропозиція учасника ТзОВ «П.К. Плюс М.» відповідає умовам Тендерної документації на закупівлю робіт з «Капітальний ремонт будівлі ДЮСШ по вул. Духновича Олександра, 93 в м. Мукачево» затвердженої Протоколом засідання тендерного комітету відділу капітального будівництва Мукачівської міської ради №64 від 17 червня 2020 року.

За результатами розгляду та оцінки найбільш економічно вигідної тендерної пропозиції учасника ТзОВ «П.К. Плюс М.» було прийнято рішення про визначення ТзОВ «П.К. Плюс М.» переможцем відкритих торгів, щодо закупівлі робіт з «Капітальний ремонт будівлі ДЮСШ по вул. Духновича Олександра, 93 в м. Мукачево», та прийнято рішення про намір укласти договір про закупівлю з переможцем відкритих торгів, а саме з ТзОВ «П.К. Плюс М.».

Відділ капітального будівництва Мукачівської міської ради