Про чисельність та персональний виконавчого комітету
опубліковано 03 листопада 2021 року о 10:00

На черговому засіданні 17-ї сесії Мукачівської міської ради 8-го скликання депутати розглянули та прийняли рішення «Про внесення змін до рішення Мукачівської міської ради №21 від 26.11.2020р. «Про утворення виконавчого комітету Мукачівської міської ради, визначення його чисельності та затвердження персонального складу». Чисельність виконавчого комітету складає 38 осіб. До персонального складу виконавчого комітету Мукачівської міської ради увійшли Блінов Андрій Юрійович – начальник управління міського господарства та Желізник Михайло Мигальович – начальник управління будівництва та інфраструктури. У зв’язку з кадровими змінами виведено із персонального складу виконавчого комітету Мукачівської міської ради Бортейчука Юрія Юрійовича – начальника юридичного відділу.