Про набуття та скасування дітям статусу
Служба у справах дітей, опубліковано 15 вересня 2020 року о 17:01

Сьогодні на території Мукачівської об’єднаної територіальної громади проживає 114 дітей, позбавлених батьківського піклування. Але ця цифра не є сталою. Внаслідок неналежного виконання батьківських обов’язків, повернення батьків до нормального життя, дорослішання дітей або їх усиновлення, кількість дітей, позбавлених сімейного оточення при живих батьках змінюється. Відповідно до рішення, прийнятого 15.09.2020 року на черговому засіданні виконавчого комітету Мукачівської міської ради даний статус наданий дитині, залишеній у «Вікні життя» обласної дитячої лікарні, і скасований що дитині, мати якої поновила щодо неї батьківські права.