Управління міського господарства, опубліковано 27 вересня 2022 року о 11:58

Сьогодні на засіданні виконавчого комітету Мукачівської міської ради прийнято рішення «Про надання дозволів на укладення договорів житлового найму, взяття на квартирний облік, внесення змін у квартирно-облікові справи та надання квартирі статусу службового житла».

Відповідно до правил обліку громадян, які потребують поліпшення  житлових умов надано дозволи на укладення договору житлового найму ТОВ «УК «НАВІБУД» та ОСББ з двома особами.

Взято на квартирний облік та включено в списки черговості  двох осіб.

Внесено зміни у квартирно - облікові справи двох осіб з числа дітей позбавлених батьківського піклування, які перебувають на квартирному обліку.

Також статус службового житла надано квартирі по вул. Закарпатська та включено її до числа службових житлових приміщень.