Про оренду земельних ділянок комунальної власності
Управління міського господарства, опубліковано 01 липня 2022 року о 08:47

30 червня на черговій сесії Мукачівської міської ради депутати підтримали проєкт рішення «Про затвердження ПАТ «ЗАКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО» технічних документацій про нормативну грошову оцінку земельних ділянок несільськогосподарського призначення, які розташовані за межами населених пунктів Мукачівської міської територіальної громади».

Даним рішення затверджено технічні документації про нормативні грошові оцінки земельних ділянок несільськогосподарського призначення, які розташовані за межами населених пунктів Мукачівської міської територіальної громади, що сприятиме подальшому укладенню договорів оренди земельних ділянок для поповнення бюджету Мукачівської міської територіальної громади.