Про передачу об’єктів незавершеного будівництва

На позачерговій сесії 8-го скликання Мукачівської міської ради від 31.01.2023 з метою забезпечення проведення реконструкції об’єктів благоустрою на території Мукачівської міської територіальної громади, керуючись ст.25, ч.1 ст.59 ч.5 ст.60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань інфраструктури прийнято рішення управлінню будівництва та інфраструктури Мукачівської міської ради (Михайлу Желізнику) безоплатно передати, а комунальному підприємству «Міськводоканал» Мукачівської міської ради (Олегу Казибріду) прийняти на баланс об’єкти незавершеного будівництва (реконструкції) та відповідну документацію по наступним об’єктам:

• Реконструкція вул. Пожарського Грибоєдова у м.Мукачево;
  • Реконструкція вул. Робоча у м.Мукачево;
  • Реконструкція вул. Солов’їна у м.Мукачево;
  • Реконструкція вул. Грибоєдова у м.Мукачево.