Управління міського господарства, опубліковано 24 лютого 2022 року о 14:56

Сьогодні на засіданні чергової сесії Мукачівської міської ради депутатами було підтримано рішення: "Про передачу в оренду нежитлових приміщень комунальної власності Мукачівської міської територіальної громади, шляхом проведення аукціону (заклади освіти)".

Цим рішенням включено до Переліку першого типу та визначено умови оренди приміщень їдалень шкіл Мукачівської міської територіальної громади та надано дозвіл Управлінню освіти, культури, молоді та спорту Мукачівської міської ради на забезпечення оприлюднення оголошення про передачу в оренду та умови оренди зазначених об’єктів в електронній торговій системі відповідно до діючого законодавства України.