Про підсумки роботи комунального господарства в зимовий період 2021-2022 рр. та завдання по підготовці до осінньо-зимового періоду 2022-2023 рр.
Міська рада, опубліковано 26 травня 2022 року о 09:10

На черговому засіданні виконавчого комітету Мукачівської міської ради, яке відбулося 24.05.2022 року було обговорено інформацію про підсумки роботи комунального господарства в зимовий період 2021-2022 рр.

Моніторинг проходження опалювального сезону 2021-2022 рр. показав стабільну роботу систем водопостачання, водовідведення і житлового господарства.

Вжиті заходи з підготовки житлово-комунального господарства міста до роботи в осінньо-зимовий період 2021-2022 рр. забезпечили його стабільне проходження.Так, силами ММКП «РБУ» проведено ряд робіт у 2021-2022 рр.

Поточний ремонт проїжджої частини доріг, бруківка-820 кв.м.,  асфальт-231 кв.м.

Приведено у відповідність з санітарними нормами до зимових умов виробничі, складські і санітарно-побутові приміщення, в кількості 2 шт. Підготовлено снігоприбиральну техніку, а саме: 14 од. тракторів, 3 од. піскорозкидувачів, 3 од. навантажувачів для підсипуючих матеріалів, 4 од. снігоприбиральної техніки, Fiat Dukato (для перевезення людей) – 2 од., а також забезпечено снігоприбиральну техніку комплектуючими, комплектами щіток  в кількості – 3 шт. та акумуляторами в кількості – 7 шт, шини 10 шт.

Для проведення робіт з підсипки доріг міста  працівниками ММКП «РБУ» використано 952 тонн солі.

Для забезпечення надання якісних послуг з водопостачання та водовідведення в осінньо-зимовий період 2021-2022р.р. силами КП «Міськводоканал» Мукачівської міської ради виконано:

• заміну ділянки вуличної каналізаційної мережі д-400мм довжиною 32,0 м по вул. Шишкіна Івана;
  • демонтаж, монтаж дощоприймача та заміна ділянки каналізаційної мережі д-200 мм довжиною 2,0 м по вул. Валленберга Рауля, 79;
  • демонтаж, монтаж дощоприймача та заміна ділянки каналізаційної мережі д-200 мм довжиною 2,0 м по вул. Толстого Льва, 19;
  • демонтаж, монтаж дощоприймача та заміна ділянки каналізаційної мережі д-200мм довжиною 4,0 м по вул. Парканія Івана, 8;
  • заміну ділянки каналізаційної мережі д-300 мм довжиною 3,0 м на перехресті вулиць Немировича-Данченка - Росвигівська;
  • заміну сталевого водопровідного вводу д-50 мм довжиною 8,0 м по вул. Духновича Олександра, 2;
  • заміну сталевого водопровідного вводу д-50 мм довжиною 6,0 м на пл. Кирила і Мефодія, 31-33;
  • заміну ділянки водопровідної мережі д-100мм на мережу д-63 мм довжиною 62,0 м по вул. Пирогова (на території ЦРЛ);
  • будівництво водопровідної мережі д-63 мм довжиною 100,0 м по вул. Малешка Івана до будинків №3,5 по вул. Світла;
  • демонтаж засувки д-100 мм на перехресті вулиць Грабовського Павла-Гузара Любомира;
  • демонтаж 2-ох засувок д-150 мм по вул. Немировича-Данченка Володимира;
  • заміну засувки д-150 мм на перехресті вулиць Драгоманова Михайла - Петефі Шандора;
  • будівництво водопровідної мережі д-110 мм довжиною 125,0 м до території ГІД по вул. Свято-Михайлівська;
  • заміну ділянки водопровідного вводу д-63 мм до будинку №4-6 по вул. Ярослава Мудрого довжиною 15,0м;
  • заміну насосного обладнання на станції ІІ-го підйому водозабору «Чинадієво»;
  • будівництво наземного павільйону та заміна насоса на свердловині № 8 водозабору «Окружна»;
  • заміну насосного обладнання на станції ІІ-го підйому водозабору «Росвигово»;
  • заміну ділянки дворової каналізаційної мережі д-250 мм довжиною 28,0 м по вул. Ярослава Мудрого, 4-6;
  • ремонт покрівлі на КНС №5, №8, №9.
  • модернізацію станції ІІ-го підйому на водозаборі «Центральний» з заміною насосного обладнання;
  • здійснено забезпечення підприємства сипучими матеріалами на випадок підтоплення об’єктів;
  • здійснено забезпечення підприємства справними мотопомпами та спецтехнікою;
  • здійснено забезпечення електрокалориферами свердловин для обігріву в зимовий період.

Експлуатацію всього комунального житлового фонду протягом звітного періоду в місті здійснює приватне підприємство ТОВ «УК «НАВІБУД». Так, силами товариства протягом осінньо-зимового періоду 2021-2022 р. проведено поточний ремонт  покрівель в 12-ти  житлових будинках зі штучних матеріалів, та в 37-и житлових будинках з рулонною покрівлею. Виконано скління вікон сходових клітин в 32-ох будинках, здійснено профілактичний огляд та прочистку 8870 димоходів та вентиляційних каналів.

Проведено ремонт  зливоприймальних труб та жолобів в 27 будинках, ремонт парапетів в 17 будинках, відновлено освітлення на сходових клітках  та заміну лампочок та світильників в 157 будинках,  при цьому проведено заміну автоматів та електрокабелю в 29 будинках зокрема заміна кабелю – 354 п.м., заміна автоматів  21 шт., здійснено  часткову заміну каналізаційних труб та стояків в 78 будинках, загальним обсягом – 427 м.п., а також виконано часткову заміну труб та стояків холодного водопостачання в 104-ох будинках, загальним обсягом - 310 м.п., замінено 57 вентилів на стояках труб холодного водопостачання. Виконано ремонт дашків при входах в під'їзд в 7 будинках, відремонтовано та встановлено двері для входу на горище в 10 будинках.

Відремонтовано та встановлено поручні в 16 будинках, виконано ремонт входу в під'їзд в 39 будинках міста. Проведено дератизацію в 256 будинках, які обслуговує ТОВ «УК «НАВІБУД» та обрізку дерев на 67 прибудинкових територіях. Проведено обстеження підвалів та горищ в 256 житлових будинках.

Організовано роботу двох бригад для боротьби із сніговими заметами та забезпечено робітників 60 од. снігоприбирального інвентарю.