Про пільги для призваних на строкових військову службу громадян України
опубліковано 12 листопада 2020 року о 14:24

• Військовослужбовці перебувають на повному державному утримані, розміщуються в казармах, забезпечуються щоденним триразовим гарячим харчуванням та військовою формою одягу згідно з встановленими нормами;

• їм виплачується грошове забезпечення щомісяця в розмірі від 350 до 700 грн, залежно від займаної посади та тарифного розряду;

• при звільненні в запас їм виплачується грошова допомога у розмірі 8-ми посадових окладів (від 2800 до 5600 грн залежно від займаної посади та тарифного розряду);

• їм надається відпустка (10 календарних днів без урахування часу, необхідного для проїзду до місця проведення відпустки та назад);

• час проходження строкової військової служби зараховується до стажу роботи;

• за ними зберігається місце роботи та середня заробітна плата, за умови офіційного працевлаштування до призову (стаття 21 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу»);

• за ними зберігається жилі приміщення, які вони займали до призову на строкову військову службу. Вони не можуть бути зняті з обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов.

Військовослужбовці строкової військової служби мають право на безоплатний проїзд всіма видами транспорту загального користування: міського, приміського та міжміського сполучення (за винятком таксі).

Згідно з Рішенням Ради Національної безпеки та оборони України від 28 серпня 2014 року «Про невідкладні заходи щодо захисту України та зміцнення її обороноздатності», введеного в дію Указом Президента України від 24 вересня 2014 №744/2014, військовослужбовців строкової служби до виконання завдань в зоні проведення Операції Об’єднаних Сил на території Донецької та Луганської областей залучати заборонено.

З питань призову на строкову військову службу, просимо звертатись у Мукачівський військовий комісаріат за адресою: м.Мукачево, вул.Духновича, 89.