Про початок опалювального періоду на території Мукачівської міської територіальної громади
Управління міського господарства, опубліковано 08 листопада 2022 року о 13:10

15 листопада 2022 року розпочнеться опалювальний період для населення Мукачівської міської територіальної громади та для бюджетних установ розміщених на території Мукачівської міської територіальної громади, не визначених рішенням виконавчого комітету Мукачівської міської ради від 27.09.2022 №424 «Про початок опалювального періоду для бюджетних установ на території Мукачівської міської територіальної громади».

Таке рішення прийнято та засіданні виконавчого комітету Мукачівської міської ради, у зв’язку із значним зниженням середньодобової температури повітря та з метою забезпечення сприятливих умов для проживання мешканців Мукачівської міської територіальної громади, належної діяльності бюджетних установ Мукачівської міської територіальної громади.