Про припинення ПАТ Мукачівська трикотажна фабрика "МРІЯ"
Управління міського господарства, опубліковано 27 січня 2022 року о 14:17

Сьогодні 27 січня 2021 року на черговій сесії депутатами прийнято рішення «Про припинення ПАТ «Мукачівська трикотажна фабрика «МРІЯ» права постійного користування земельною ділянкою на території Мукачівської міської територіальної громади права постійного користування земельною ділянкою на території Мукачівської міської територіальної громади».

У зв’язку зі зверненням ТОВ ВК «МОНІНВЕСТ», припинено право постійного користування земельною ділянкою комунальної форми власності, надане згідно з державним актом на право постійного користування землею виданого від 1993 року, розташованої в м. Мукачево в районі вул. Масарика Томаша, 13 площею 4,1847 га, за з цільовим призначенням (код за КВЦПЗ-11.02) «для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості».