Управління міського господарства, опубліковано 23 грудня 2022 року о 09:38

На сесії Мукачівської міської ради 22.12.2022 прийнято рішення «Про проведення містобудівного моніторингу розробленої містобудівної документації». Містобудівний моніторинг - система спостережень, аналіз реалізації містобудівної документації, оцінки та прогнозу стану і змін об'єктів містобудування, які проводяться відповідно до вимог містобудівної документації та спрямовані на забезпечення сталого розвитку територій з урахуванням державних і громадських інтересів.

Завданням Моніторингу є отримання показників стану і змін об'єктів містобудування відповідно до містобудівної документації для оцінки та прогнозу впливу на забезпечення сталого розвитку територій з урахуванням державних та громадських інтересів. Відділу архітектури  та містобудування управління міського господарства Мукачівської міської ради за результатами містобудівного моніторингу розпочати роботи про внесення змін до Генерального плану міста Мукачева та Плану зонування території м.Мукачева.