Про проведення приписки громадян України до призовних дільниць у 2023 році

На виконання вимог ст. 14 Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу”, статей 4 і 5 Закону України “Про правовий режим воєнного стану”, Указу Президента України від 24  лютого 2022 року №64/2022 “Про введення воєнного стану в Україні” (зі змінами),  розпорядження голови Закарпатської обласної військової адміністрації від 09.09.2022 року № 538 “Про проведення приписки громадян України 2006 року народження до призовних дільниць у січні-березні 2023  року”,   Мукачівським міським головою № 385 від 28.10.2022 року затверджено розпорядження «Про проведення приписки громадян України 2006 року народження до призовних дільниць у січні-березні 2023 року».

Приписка до призовної дільниці проводиться з метою взяття громадян на військовий облік. Приписці до призовної дільниці у 2023 році підлягають громадяни України чоловічої статі 2006 року народження. Не підлягають приписці до призовних дільниць громадяни України, які відбувають покарання в установах виконання покарань або до яких застосовано примусові заходи медичного характеру.

Для приписки до призовної дільниці допризовники зобов’язані особисто прибути до Мукачівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки в строк, зазначений у повістці.

Відповідно пунктів 24 та 36 Порядку організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 7 грудня 2016 року № 921, на державні органи, підприємства, установи та організації, виконавчі комітети сільських, селищних рад покладено завдання зі складання і подання щороку до 1 грудня до територіального центру комплектування та соціальної підтримки списків громадян, які підлягають приписці до призовних дільниць.