Управління міського господарства, опубліковано 22 грудня 2022 року о 16:32

Сьогодні 22.12.2022  на позачерговій сесії Мукачівської міської ради депутатами підтримано проєкт рішення “Про реєстрацію права комунальної власності на нерухоме майно, яке належить Мукачівській міській територіальній громаді". Цим рішенням зареєстровано право комунальної власності за Мукачівською міською територіальною громадою в особі Мукачівської міської ради на:

• групу нежитлових вбудованих приміщень, за адресою: м. Мукачево, вул. Росвигівська, 7, приміщення №33А, загальною площею 139,60 кв.м.;
  • протирадіаційне укриття, за адресою: м. Мукачево, вул. Зайця Володимира, 14, літ.А, загальною площею 205,60 кв.м.;
  • сховище, за адресою: м. Мукачево, вул. Єлизавети Королеви, 30, літ.А, загальною площею 173,10 кв.м.