Про стан підготовки підприємств міського господарства до осінньо-зимового періоду 2021-2022 рр.
Управління міського господарства, опубліковано 21 вересня 2021 року о 16:11

Рішення «Про стан підготовки підприємств міського господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2021-2022 років» було прийнято сьогодні на засіданні виконавчого комітету Мукачівської міської ради.

Прийняте рішення спрямоване для інформування про стан підготовки підприємств міського господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2021-2022 років, для забезпечення керівниками комунальних підприємств у повному обсязі виконання рішення виконавчого комітету Мукачівської міської ради від 08.06.2021р. №198 «Про підсумки роботи комунального господарства в зимовий період 2020-2021 рр. та завдання з підготовки до осінньо-зимового періоду 2021-2022 рр.» у вказані терміни.

Відповідно до даного рішення управлінню міського господарства Мукачівської міської ради необхідно:

• завершити роботи по ремонту об’єктів комунальної власності міста Мукачева.
  • запровадити постійний контроль за станом оплати споживачами житлово-комунальних послуг та вжити заходи щодо поліпшення стану розрахунків.
  • забезпечити проведення комунальними підприємствами претензійно -позовної роботи з боржниками з метою забезпечення повних розрахунків за спожиті житлово-комунальні послуги.
  • забезпечити проведення комунальними підприємствами стовідсоткових розрахунків поточного споживання електроенергії, погашення заборгованості минулих років та посилити відповідальність із даного питання керівників підприємств.
  • забезпечити проведення роз’яснювальної роботи в засобах  масової інформації щодо реалізації тарифної політики у сфері житлово-комунального господарства міста Мукачева.
  • забезпечити проведення відповідними комунальними підприємствами оглядів димоходів та вентиляційних каналів в житлових будинках та оформлення актів виявлених порушень з метою запобігання виникнення надзвичайних ситуацій при використанні природного газу у побуті.

Наразі підготовка об’єктів житлово-комунального господарства комунальними підприємствами на території Мукачівської міської територіальної громади до роботи в осінньо-зимовий період 2021-2022 років продовжується.