Про створення комісії з розгляду звернень підприємств, установ та організацій щодо визначення їх критично важливими для функціонування економіки та забезпечення життєдіяльності населення Мукачівської міської ТГ в особливий період
Відділ економіки, опубліковано 22 березня 2023 року о 13:29

Відповідно до рішення виконавчого комітету №114 від 21.03.2023 утворено комісію з розгляду звернень підприємств, установ та організацій щодо визначення їх критично важливими для функціонування економіки та забезпечення життєдіяльності населення Мукачівської міської територіальної громади в особливий період. Комісія розглядатиме звернення підприємств, установ та організацій громади в міру їх надходження і, прийматиме рішення про наявність або відсутність підстав для надання листа-обґрунтування для визначення підприємства, установи чи організації критично важливим для функціонування економіки та забезпечення життєдіяльності населення Мукачівської міської територіальної громади в особливий період.

Звернення, на ім'я Мукачівського міського голови можна подати у паперовому вигляді через ЦНАП та електронному вигляді на електронну пошту: mvk@mukachevo-rada.gov.ua додавши наступні документи:

1. Інформаційну довідку про діяльність підприємства та відповідність критеріям затверджених розпорядженням голови Закарпатської ОВА №171 від 17.02.2023 р.:

• економічно активне підприємство з обсягом річних доходів не менше 1 млн грн, що підтверджується копією податкової декларації за останній звітний період (рік, квартал) з відмітками контролюючого органу або квитанцією про прийняття податкової декларації у разі її подання засобами електронного зв’язку;
  • кількість застрахованих осіб у звітному періоді, яким нараховано заробітну плату (грошове забезпечення), не менше 5 осіб, що підтверджується податковим розрахунком сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків - фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску за останній звітний період (рік, квартал);
  • здійснюють експортні операції у сфері зовнішньоекономічної діяльності, що підтверджується довідкою з банку за останній звітний період (рік, квартал);
  • залучені у заходах забезпечення обороноздатності країни підрозділами Національної поліції України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Збройних Сил України, Служби безпеки України, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, Служби зовнішньої розвідки України, Головного управління розвідки Міністерства оборони України під час воєнного стану, що підтверджується листом відповідного органу чи підрозділу;
  • підприємства, установи, організації, які мають дозволи, ліцензії, сертифікати на здійснення відповідного виду діяльності, що підтверджується наданням копій таких документів;
  • державні або комунальні підприємства, установи, організації, засновниками яких є органи державної влади та органи місцевого самоврядування або підприємства, установи, організації, незалежно від форми власності, які здійснюють діяльність у сфері надання комунальних послуг з основним видом діяльності (станом на 01 січня 2023 року), визначеним у секціях D та E Класифікації видів економічної діяльності ДК 009:2010 (електропостачання, газопостачання, водопостачання, водовідведення, збирання/оброблення/видалення відходів та інші види, передбачені відповідними секціями), що підтверджується витягом з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;
  • підприємства, установи, організації, що мають основний вид діяльності (станом на 01 січня 2023 року) згідно з кодами класифікації видів економічної діяльності (далі – КВЕД) Національного класифікатора України класифікації видів економічної діяльності ДК 009:2010 у сферах: освіти (секція P), наукових досліджень та розробки (секція М, група 72), інша професійна, наукова та технічна діяльність (секція М, група 74), мистецтва, спорту, розваги та відпочинку (секція R, групи 90, 91, 93), інформації та телекомунікацій (секція J), сільського господарства (секція А, група 01), переробної промисловості (секція С, група 10 виготовлення харчових продуктів, секція С, група 11 виготовлення напоїв, секція С, група 13 текстильне виробництво), охорони здоров’я та надання соціальної допомоги (секція Q), оптова та роздрібна торгівля (секція G, група 47.2 продуктами харчування, секція G, група 47.3 пальним), будівництво споруд (секція F, група 42), наземний і трубопровідний транспорт (секція H, група 49.31 пасажирський наземний транспорт міського та приміського сполучення, секція H, група 49.41 вантажний автомобільний транспорт), що підтверджується витягом з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

2. Довідку контролюючих органів або витяг із інформаційної системи органів ДПС щодо статусу розрахунків платника, про нараховані та сплачені суми податків і зборів, платежів та відсутність заборгованості до державного та місцевого бюджетів.

Детальна інформація щодо оформлення документів за тел: +380971947007 (з понеділка по п’ятницю з 08.30 до 17.30).