Про уповноваження на підписання згоди на проведення капітального ремонту об’єкту комунальної власності Мукачівської міської територіальної громади

25 листопада 2021 року 18-та сесія 8-го скликання Мукачівської міської ради вирішила:

1. Уповноважити начальника Управління міського господарства Мукачівської міської ради Андрія Блінова на підписання нотаріальної згоди на виконання будівельних робіт по об’єкту «Капітальний ремонт внутріквартальних проїздів по вул. Мічуріна Івана, 1, 1А у м. Мукачево" (коригування)» з метою подання повного пакета документів до Державної  інспекції архітектури та містобудування України.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань інфраструктури.