Про утворення архітектурно-містобудівної ради при управлінні міського господарства Мукачівської міської ради
Управління міського господарства, опубліковано 20 квітня 2022 року о 14:27

Відповідне рішення було прийнято сьогодні, 20 квітня, на засіданні виконавчого комітету.

Відтак згідно з рішенням було затверджено новий склад (виключений представник забороненої партії «ОПЗЖ» та затверджено Положення про архітектурно-містобудівну раду при управлінні міського господарства Мукачівської міської ради.

Зазначимо, що архітектурно-містобудівна рада розглядає містобудівні та архітектурні рішення передпроєктної та проектної документації, яка розробляється на замовлення юридичних і фізичних осіб, незалежно від відомчої належності та форм власності.