Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Мукачівської міської ради від 15.12.2020 №495 «Про уповноваження посадових осіб на вчинення нотаріальних дій»
опубліковано 13 січня 2023 року о 10:31

Рішенням від 15.12.2020 №495 «Про уповноваження посадових осіб на вчинення нотаріальних дій» старости старостинських округів Мукачівської міської територіальної громади були уповноважені на вчинення нотаріальних дій. З метою належного обміну документами між державним підприємством «Національні інформаційні системи» і його філіями та посадовими особами Мукачівської міської ради, які стосуються внесення відомостей до Спадкового реєстру про посвідчення заповітів, надсилання витягів про реєстрацію у Спадковому реєстрі, в електронній формі з використанням системи електронної взаємодії органів виконавчої влади, рішенням від 10.01.2023 №8 «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Мукачівської міської ради від 15.12.2020 №495» внесені зміни, а саме:

«Уповноважили начальника відділу контролю та організаційного забезпечення діяльності виконавчого комітету та міської ради Ганну Лендьєл та головного спеціаліста відділу контролю та організаційного забезпечення діяльності виконавчого комітету та міської ради Інесу Бречко на внесення до Спадкового реєстру відомості про посвідчення заповітів шляхом подання державному підприємству «Національні інформаційні системи» або його філіям заяв в електронній формі з використанням системи взаємодії».