Про встановлення опіки над дітьми-сиротами та призначення опікуна
Служба у справах дітей, опубліковано 13 вересня 2022 року о 12:51

З метою захисту прав дітей на виховання у звичному для них сімейному оточенні, двоє дітей, які за короткий час втратили одразу обох батьків влаштовані під опіку. Відповідне рішення про це прийнято 13.09.2022 року на черговому засіданні виконавчого комітету Мукачівської міської ради. Опікуном дітей призначений їх старший брат. Не зважаючи на юний вік, біда та відповідальність за менших брата та сестру, заставили хлопця подорослішати завчасно. У турботі про дітей та вирішенні побутових проблем йому допоможуть бабуся та дідусь. Спільну відповідальність за їх безпеку, стан здоров’я, створення належних умов для їх виховання, навчання та розвитку розділять освітяни, медики, соціальні фахівці та працівники ювенальної превенції. Контроль за дотриманням прав дітей покладений на службу у справах дітей Мукачівської міської ради.