Про виплату одноразової грошової винагороди особам, яким присвоєно звання Героя України за здійснення визначного геройського вчинку
Управління соціального захисту населення, опубліковано 26 травня 2023 року о 11:52

Щорічна разова грошова допомога ветеранам війни і жертвам нацистських переслідувань та соціальна допомога особам, які мають особливі та особливі трудові заслуги перед Батьківщиною (одноразова грошова винагорода особам, яким присвоєно звання Героя України за здійснення визначного геройського вчинку).

Управління соціального захисту населення Мукачівської міської ради інформує що згідно ЗУ «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» від 22.10.1993 № 3551-XII та постанови Кабінету Міністрів України від 26.02.2020 «Про затвердження Порядку виплати одноразової грошової винагороди особам, яким присвоєно звання Герой України за здійснення визначного геройського вчинку» передбачено одноразову грошову винагороду особам, яким присвоєно звання Героя України за здійснення визначного геройського вчинку. Дану допомогу було нараховано та виплачено з державного бюджету за 2023 рік в сумі 74 430 грн. 00 коп.