26 січня 2021 року відбулося засідання міської комісії ТЕБ та НС
Міська рада, опубліковано 26 січня 2021 року о 15:01

Про заходи щодо забезпечення техногенної та пожежної безпеки на території Мукачівської міської ТГ йшлося на засіданні міської комісії ТЕБ та НС

Комісія вирішила створити робочу групу, яка  має провести роботу щодо виявлення і встановлення на території Мукачівської міської територіальної громади фактів надання, з порушенням вимог законодавства, послуг з проживання та/або утримання людей похилого віку, осіб з інвалідністю та інших осіб групи ризику.

Також доручено забезпечити проведення позапланових заходів щодо дотримання законодавства у сфері техногенної та пожежної безпеки  на об’єктах:

• КУ “Психоневрологічний інтернат №1 (м.Мукачево, вул. Свято-Михайлівська, 37а);
  • Психоневрологічний інтернат (м.Мукачево, вул.Королеви Єлизавети,32);
  • Мукачівський дитячий будинок-інтернат (м.Мукачево, вул. І.Франка,53);
  • Мукачівська спеціалізована ЗОШ-інтернат 1-2 ступеня Закарпатської обласної ради (м.Мукачево, вул.Димитрова,4);
  • Обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями (вул.Духновича, 87) та Будинку ім.Святої Єлизавети (с.Павшино).

Група має забезпечити формування переліку, при виявленні і встановленні на території Мукачівської міської територіальної громади фактів надання, з порушенням вимог законодавства, послуг з проживання або утримання людей похилого віку, осіб з інвалідністю та інших осіб групи ризику та провести їх перевірку на предмет законності їх функціонування та утримання згідно з встановленими вимогами щодо безпеки, у тому числі протипожежної.

Фахівці Мукачівського МРВ УДСНС України у Закарпатській області мають провести позапланових заходів щодо здійснення державного нагляду (контролю) у сфері техногенної та пожежної безпеки в готелях, пансіонатах, хостелах, будинках, інших місць розміщення людей похилого віку та осіб з інвалідністю розташованих на території Мукачівської міської територіальної громади.