Про затвердження кандидатури на подання до присвоєння почесного звання України «Мати-героїня»
Управління соціального захисту населення, опубліковано 24 лютого 2023 року о 10:15

В управлінні соціального захисту населення Мукачівської міської ради 16 лютого 2023 року відбулося засідання комісії з питань розгляду заяв щодо висунення кандидатури на присвоєння почесного звання України «Мати-героїня». Протоколом зборів постановили, що за вагомий особистий внесок у вихованні дітей, створення сприятливих умов для здобуття дітьми освіти, розвитку їх творчих здібностей, формування високих духовних і моральних цінностей, рекомендувати виконавчому комітету Мукачівської міської ради затвердити кандидатуру – Ковач Світлани Степанівни (матері п’яти дітей) на подання до присвоєння почесного звання України «Мати-героїня».

Рішенням виконавчого комітету Мукачівської міської ради №62/37-23 від 21.02.2023 року було затверджено кандидатуру Ковач Світлани Степанівни (матері п’яти дітей) на подання до присвоєння почесного звання України “Мати-героїня”.