Відділ ведення Державного реєстру виборців, опубліковано 10 грудня 2021 року о 14:28

17 грудня 2021 року виконавчий комітет Мукачівської міської ради прийняв рішення № 488 “Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Мукачівської міської ради за №417 від 12.10.2021 року “Про зміну місцезнаходження (адреси приміщення) дільничної виборчої комісії та приміщення для голосування виборчої дільниці №210339”, розглянувши звернення старости Павшинського старостинського округу від 03.06.2021 року №761/0/13-21 щодо стану аварійності та непридатності для використання за цільовим призначенням приміщення даної виборчої дільниці.

Новою адресою дільничної виборчої комісії №210339 та приміщення для голосування визначено адресу: вул. Миру, 51, с. Нижній Коропець Мукачівського району (приміщення для голосування — клуб, площа 82,10 кв.м, приміщення дільничної виборчої комісії — кабінет керівника, площа 50 кв.м). На підставі рішення вищенаведеного рішення відділом ведення Державного реєстру виборців було сформовано подання до Центральної виборчої комісії щодо внесення змін  до переліку звичайних та спеціальних виборчих дільниць Мукачівської територіальної громади для подальшого прийняття постанови.