«Продуктивне стажування»
Відділ економіки, опубліковано 13 листопада 2020 року о 10:03

Однією з  перспективних  форм  підвищення кваліфікації  для безробітних і роботодавців є стажування на  робочому місці. Стажування для роботодавців - це найкращий спосіб  перевірити спроможність потенційного працівника виконувати поставлені завдання, а для   працівника стажування – можливість проявити себе, показати найкращі свої  сторони , ознайомитись з новим місцем роботи. Одним з успішних прикладів стажування на робочому місці та працевлаштування є співпраця Мукачівського міськрайонного центру зайнятості з  Центром поштового зв’язку Мукачево ЗДАТ «Укрпошта» в особі  керівника Тетяни Іванівни Гордубей. Протягом січня – жовтня 2020 року від підприємства надійшли вакансії на  посади: начальник відділення поштового зв’язку, оператор поштового зв’язку, листоноша, водій автотранспортних засобів, інженера – програміста. Так, завдяки тісній співпраці семеро  безробітних які шукали роботу, пройшли стажування безпосередньо на робочому місці та отримали офіційне працевлаштування, соціальні гарантії, навчання та розвиток.

Керівництво центру поштового зв’язку задоволено такою співпрацею з центром зайнятості, адже враховані їхні інтереси при формуванні трудового колективу. За словами Тетяни Іванівни: справжній успіх приносить лише тоді, коли   праця, обирається за власним бажанням, а «Укрпошта» - це можливість  отримати місце роботи, хороший досвід та кар’єрне зростання, а для  спеціалістів із досвідом - професійний виклик та шанс реалізувати  найамбітніші ідеї.

І лише завдяки тісній співпраці з роботодавцями служба зайнятості забезпечує збереження обсягів працевлаштування незайнятого населення. На сьогодні роботодавці мають можливість отримувати в центрі зайнятості комплекс послуг, що не має аналогів в інших структурах соціального захисту. Державна служба зайнятості допомагає громадянам знайти потрібного роботодавця і підходящу роботу, а роботодавцям - кваліфіковану робочу силу!