Профілактичні рейди “Діти вулиці”
Служба у справах дітей, опубліковано 01 жовтня 2021 року о 11:31

З метою захисту дітей, запобігання бездоглядності, профілактики правопорушень та інших негативних проявів серед неповнолітніх Мукачівської міської територіальної громади спеціалістами служби у справах дітей спільно з ювенальною превенцією Мукачівського районного управління поліції  впродовж кварталу поточного року проведено 12 профілактичних заходів “Діти вулиці”.

Перевірено центральну частину міста, парки, ринки, вокзали та відвідано 52 дітей, які виховуються у 24 сім'ях. За результатами проведеної роботи виявлено 11 малолітніх дітей, батьки яких зловживають спиртними напоями, неналежним чином виконують свої обов'язки. П'ятеро дітей доправлено до обласної дитячої лікарні для обстеження та надання медичної допомоги. Наразі 6 дітей влаштовано до Закарпатського обласного притулку для дітей, інші залишились у своїх родинах. З батьками проведено профілактичні бесіди щодо належного виконання батьківських обов’язків, створення повноцінних умов для проживання і виховання дітей, ведення здорового способу життя, недопущення випадків вжиття спиртних напоїв, вчинення насильства над дітьми та порушення  їх прав. А також батькам наголошено на дотриманні протипожежної безпеки під час користування пічним опаленням та електричними приладами. П'ятьом батькам рекомендовано пройти лікування від алкогольної залежності, одну маму зобов'язано зареєструвати шести місячного малюка.

Всіх дітей взято на облік служби та скеровано листи до суб'єктів соціальної співпраці  для організації соціального супроводу.