Профілактичні заходи в умовах воєнного стану
Служба у справах дітей, опубліковано 06 травня 2022 року о 08:45

З метою запобігання дитячій бездоглядності та порушень прав дітей, а також проведення превентивних заходів щодо дотримання батьками своїх обов’язків в умовах воєнного стану, працівниками служби у справах дітей Мукачівської міської ради спільно з фахівцями Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Мукачівської міської ради», інспекторами сектору ювенальної превенції Мукачівського районного управління поліції впродовж квітня  проведено 5 профілактичних заходів «Діти вулиці», «Вокзал». У ході рейдів перевірено центральну частину міста, парки, ринки, вокзали та відвідано 16 дітей, які виховуються у 12 сім'ях, що опинились у складних життєвих обставинах.

За результатами проведеної роботи виявлено 13 дітей, батьки яких зловживають спиртними напоями, ухиляються від виконання батьківських обов’язків. Восьмеро дітей влаштовано до обласної дитячої лікарні для  обстеження та надання їм медичної допомоги, п’ятеро - до Закарпатського обласного притулку для дітей. Батькам надана можливість створити належні умови для утримання і виховання дітей, укласти договір про надання соціальних послуг та супроводу, рекомендовано пройти курс лікування від алкогольної залежності, працевлаштуватись.

На всіх «горе-батьків» працівниками ювенальної превенції складено адмінпротоколи за ст. 184 КУпАП, які скеровано до суду.