Програма участі населення в конкурсі розвитку територіальної громади “Своїми руками”
Управління міського господарства, опубліковано 10 вересня 2021 року о 12:02

9 вересня 2021 відбулось засідання комісії по Програмі участі населення в конкурсі розвитку територіальної громади “Своїми руками”, на розгляд якої було подано 5 проєктів, зокрема:

• проєкт Сквер “Швабський з гортензіями” у с. Павшино на розі вул. Берегівська та Лесі Українки (малий до 10 000,00 грн.)
  • Озеленення та благоустрій території Нижньокоропецького ЗДО у с. Нижній Коропець (середній до 50 000,00 грн.)
  • Покращення зон відпочинку на території Мукачівської центральної лікарні із встановленням лавок та сміттєвих урн, велопарковок по вул. Пирогова Миколи, 8-13 у м. Мукачево (середній до 50 000,00 грн.)
  • Сучасний Парк “Надія-Вікторія” у м. Мукачево (мікрорайон “Черьомушки”, великий до 50 000,00 грн.)
  • Мультимедійна відео афіша  на пл. Кирила і Мефодія, буд. №1у м. Мукачево (великий до 100 000, 00 грн.)

В ході розгляду даних проєктів та за результатами роботи комісії було визначено переможців. Відтак, переможцем визнано малий  проєкт Сквер “Швабський з гортензіями” у с. Павшино на розі вул. Берегівська та Лесі Українки.